העלמת צלוליט

"סוף עונת התפוזים"

ולא, לא מדובר בצבע, צורה או גודל המדמים תפוז אלא בתופעה שלא פוסחת כמעט על אף אחד. צלוליט!

נכון רובנו קוראים לזה צלוליטיס – טעות!  צלוליטיס  זו בכלל בעיה מסוג אחר – דלקת של רקמות השומן.

בעוד צלוליט – הינו הצטברות תאים שומניים היוצרים מראה גבשושי בעור.

 

אז מה זה צלוליט?

הצלוליט מתבסס על הצטברות של תאים שומניים המופיעים מתחת לעור ומדמים מראה גלי בדומה לקליפת התפוז, הצלוליט הוא נקבובי, לא אסתטי ולא מחמיא לאף אחד

מדובר בנסיגה של רקמת חיבור תת עורית (זו שיוצרת את הגמישות והמתיחה של העור) הצלוליט חוסם מעבר של דם וחמצן לאזור מסוים עמוס בתאים שומניים,  וכך נוצר איזור צלוליטי .

נזקי הצלולציט:

מעבר לעובדה שמדובר בבעיה היוצרת מראה לא אסתטי בעור במקרה של הזנחת הצלוליט יש סיכוי  להחמרה עד כדי זהום ואף כאב.

רקמות החיבור שנחסמו בעקבות הצלוליט חוסמים מעבר של דם וחמצן אל שכבת הדרמיס של העור, ובכך נפגעת האלסטיות והגמישות בעור והאזור נראה כמו "גבינת קוטג'".

כלי הדם שלנו בגוף זקוקים ל"מזון" על מנת לשמור על רמת קולגן ואלסטין תקינים. המזון שלו כלי הדם זקוקים הינו ויטמנים, חומצות  ומינראלים, כאשר אלה לא מגיעים לרקמות נוצרת חסימה והדרך לצלוליט קצרה מתמיד..

טיפול נכון בצלוליט יסיר את החסימה  ויותיר את העור אלסטי ומתוח.

איך נפטרים מצלוליט?

הבנו כי הגמישות ובריאות כלי הדם, הם שתורמים לבריאותן של הרקמות שאחראיות על עור מתוח ,יפה ובריא, זה מה שקורה גם לתאי השומן. הם לא יתקיימו ולא יהיה צלוליט אם העור יהיה מתוח, אבל אם כבר הצטבר צלוליט, יש שיטה בטוחה ולא חודרנית שמסוגלת לגעת בצלוליט עצמו , להתגבר עליו ולהעלים אותו.

 

אולטראסאונד

עוד הרבה לפני שהחל הטיפול הצלוליט, נעשה שימוש רחב בגלי אולטרסאונד כטכניקה לפיזור והמסת דלקות בגוף

הטכניקה החדשנית של טיפול בתאי צלוליט בעזרת גלי אולטראסאונד עושה את כל מה שאיזור הצלוליט צריך, כדי שהגוף יעלים אותו בעצמו.

טיפול בגלי אולטראסאונד משפר את חילוף החומרים, זרימת הדם והדבר הכי חשוב- הוא חושף את הצלוליט שהופך לזמין

תהליך זה הופך את השומן האגור לזמין ובעת מאמץ גופני בתהליך המטבוליזם, הגוף ישרוף את התאים הללו והם יעלמו. אפקט הטיפול הוא טבעי ועל כן הוא בטוח ויעיל יותר.

עולים על הגל (גלי האולטרסאונד)

הטיפול בצלוליט עם גלי אולטרסאונד הוא לא פולשני אבל יש לו בוודאי השפעה הרבה יותר גדולה על הצלוליט מכל תכשיר או קרם קוסמטי.

הרעיון העומד בבסיס השיטה של גלי אולטרסאונד הוא שהרטט של גלי האולטרסאונד מטלטל את הצלוליט, מחליש את כוחו ובשלב מאוחר יותר פשוט מפרק אותו. כדי לשבור את הצלוליט צריך משהו שיפריע לחוזק ולאחדות שלו ובזה מצטיינים גלי האולטרסאונד .

הודות לאלקטרודות יכול מכשיר האולטרסאונד לעשות מיפוי לצלוליט, לאבחן את תכונות העור ורקמת השומן ולהתאים את הויברציה, העוצמה ומשך הטיפול לכל מטופלת

הויברציות של האולטרסאונד עושות לצלוליט טלטול חושים שגורם לו להתפרק ולהתמוסס בגוף. בהמשך בתהליכים ביולוגיים הוא יופרש באופן טבעי.

HIFU 3D